Pożar hali w Warszawie

Pożar hali w Warszawie


W czwartek, 31 stycznia, o godzinie 15:01 zostaliśmy zadysponowani do pożaru hali magazynowej w Warszawie przy ul. Annopol.

Na miejsce koncentracji wyznaczone pod strażnicą OSP Łomianki udaliśmy się zastępem GBA Iveco. Stamtąd, po dojechaniu zastępów z OSP Laski, OSP Borzęcin Duży oraz JRG Błonie udaliśmy się do miejsca pożaru. Po przybyciu do zdarzenia przydzielono nam w pierwszej kolejności zasilenie podnośnika z JRG 15 Warszawa. W kolejnych godzinach działań, poza ciągłym zasilaniem podnośnika, nasi druhowie działali w sprzęcie ochrony układu oddechowego w natarciu na pożar przy użyciu piany oraz wody podmieniając pracujących ratowników z innych jednostek, a także podając prąd wody z podnośnika. Konieczne było kilkukrotne nabijanie aparatów powietrznych, celem zachowania ciągłości działania.

Do koszar wróciliśmy po godzinie 23:30.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *